– Apmokėjimas (Naujas)

Jeigu kada nors į galvą buvo šovusi mintis išmokti groti gitara, tai dabar šią svajonę labai nesunkiai galite realizuoti.

SuGitara.lt yra unikali virtuali mokomoji platforma, kuri greitai ir kokybiškai padės išmokti groti gitara. Tai analogų Lietuvoje neturinti platforma, kurioje rasite šimtus, specialiai sukurtu, vaizdo įrašų lietuvių kalba, taip pat tekstinę ir grafinę informaciją.

 

Narystė pusmečiui 15 €

Narystė metams 25 €

 

Programą parengė ir kiekvieną dieną su Jumis virtualioje SuGitara.lt platformoje bendraus bei mokys vienas žymiausių Lietuvos gitaros mokytojų Gintaras Jakelis, parašęs tokias knygas kaip „Grokime gitara kartu“, „Išmok groti gitara“, „Top 100“ bei sukaupęs daugiau nei 35 metų patirtį dirbdamas su įvairaus amžiaus mokiniais, norinčiais išmokti gitara.

Virtualioje mokomojoje platformoje SuGitara.lt rasite šimtus trumpų vaizdo įrašų lietuvių kalba, kurioje detaliai paaiškinamos net ir smulkiausios detalės. Visa tai – lietuvių kalba, tad mokytis bus ypatingai lengva.

Vos po 30 minučių jau galėsite sugroti pirmą daina. Beje, nors tai gali skambėti neįtikėtinai, mes garantuojame, kad tai pavyks – tai jau buvo išbandyta su šimtais mokinių, kurie dabar sėkmingai groja gitara.

Platforma SuGitara.lt padės kokybiškai ir patogiai siekti savo svajonės, nes mokytis galėsite kur norite ir kada norite, visiškai nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar paros meto.

SuGitara.lt sistema yra nuolat pildoma naujais kūriniais, taip pat atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, norus ir pastabas.

Tam, kad išmoktum groti gitara, nereikia turėti ypatingų sugebėjimų ar talento. Tai nėra aukštoji matematika ir groti gitara gali visi. Tam reikės šiek tiek laiko, pastangų ir noro. Šios platformos tikslas suteikti galimybę kiekvienam groti gitara. Ilgai dirbome tam, kad viską pateiktume maksimaliai aiškiai ir paprastai bei lietuvių kalba, – kalbėjo platformos įkūrėjas G. Jakelis.

Sėkmės įgyvendinant savo svajonę!

 

Turite pasiūlymų, pageidavimų ar klausimų? Drąsiai klauskite, mes visada pasiruošę atsakyti ir įsiklausyti!

El. Paštas: gitarija@gitarija.lt

Jau turite narsytę?

Įveskite prisijungimo kodą čia: