APIE MUS

Nori išmokti groti gitara ? Nori savo pirštais pajausti muziką? Tai išties nuostabus jausmas.

SuGitara.lt – tai nuotolinio mokymo platforma, derinanti naujausias technologijas su tradicinėmis, kuri greitai ir kokybiškai padės išmokti groti gitara.

Šimtai originalių vaizdo įrašų lietuvių kalba, taip pat tekstinę ir grafinę informaciją. To tikrai pilnai pakaks, kad sugroti mėgstamą dainą ar melodiją.

1 gitaros pamoka

Programą parengė vienas žymiausių Lietuvos gitaristų Gintaras Jakelis, parašęs tokias knygas kaip „Išmok groti gitara“, interaktyvią knygą „Grokime gitara kartu“, bei sukaupęs daugiau nei 30 metų patirtį dirbdamas su įvairaus amžiaus mokiniais. Todėl mokytis groti gitara bus ne tik paprasta, bet ir įdomu kadangi viskas pateikta labai aiškiai ir suprantamai, tuo pačiu itin profesionaliai.

Išmok groti gitara Gintaras Jakelis

Beje, nors tai gali skambėti neįtikėtinai, bet mes garantuojame, kad vos po 30 minučių galėsite sugroti pirmą melodiją ir pirmą dainą. Tai jau buvo patikrinta su šimtais mokinių, kurie dabar sėkmingai groja gitara.

Platforma SuGitara.lt padės kokybiškai ir patogiai siekti savo svajonės, nes mokytis galėsite kur norite ir kada norite, visiškai nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar paros meto.

SuGitara.lt sistema yra nuolat pildoma naujais kūriniais, taip pat atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, norus ir pastabas.

Neturite gitaros, tačiau labai norite išmokti groti? Ne problema! Įsigijus vieną iš SuGitara.lt narysčių, gitarą išnuomosime vos už 17 eurų mėnesiui!

„Tam, kad išmoktum groti gitara, nereikia turėti ypatingų sugebėjimų ar talento. Net jei kas sakė, kad tau meška ant ausies užlipo – netikėk. Klausą mes turime visi, kitaip negalėtume kalbėti ir girdėti. Skirk bent pusvalandį per dieną gitarai, ir to užteks, kad po kelių mėn. galėtum pagroti savo mėgstamas dainas ir melodijas, – kalbėjo platformos įkūrėjas G. Jakelis.

Sėkmės įgyvendinant savo svajonę!

RINKTIS KURSĄ

Turite pasiūlymų, pageidavimų ar klausimų? Drąsiai klauskite, mes visada pasiruošę atsakyti ir įsiklausyti!

El. Paštas: gitarija@gitarija.lt